Понад 20 років в Україні

На головну > Партнерам

ПАРТНЕРАМ

На сьогоднішній день підприємства АСНОВА ХОЛДИНГ успішно працюють у сфері дистрибуції, логістики, роздрібних продажів, нерухомості.

АСНОВА ХОЛДИНГ інвестує в бізнес-проекти, які працюють і розвиваються протягом багатьох років. Всі компанії холдингу працюють з дотриманням норм законодавства – як на рівні здійснення економічної діяльності, так і на рівні відносин з працівниками.

АСНОВА ХОЛДИНГ веде свій бізнес відкрито і прозоро:

  • Вільний доступ до фінансової звітності холдингу
  • Прозора податкова політика компанії
  • Щорічний міжнародний аудит
  • Відкриті взаємини з партнерами і співробітниками компанії

Нам довіряють компанії:

Procter&Gamble, IFC, Deloitte, Colin's, Colliers International, Danfoss, Danone, DTZ, A.S. Watson, Good Wine, Marks & Spencer, GlaxoSmithKline Healthcare, Golden Telecom, Henkel Bautechnik, Johnson & Johnson, Ferrero, Kraft Foods, Lager service, BOURJOIS, Lumene, Max Factor, Nemiroff, Nestle, SC Johnson, Schwarzkopf & Henkel, Sony, АВК, КЗШВ, Київстар, Медфарком, МТС Україна та ін.

Холдинг надає лише якісні товари та послуги. Якщо ви прагнете до динамічного розвитку через стійкі взаємовигідні відносини, бути конкурентоспроможними і стати лідером в своєму бізнесі, зацікавлені в комплексі якісних послуг з просування своїх брендів та спільному веденні бізнесу – зверніться до нашого досвіду і можливостей. Співпраця з нашою компанією стане для вас якісно новим, прогресивним етапом у розвитку бізнесу.