Понад 20 років в Україні

На головну > Компанія > Кадрова політика

КАДРОВА ПОЛІТИКА

Колектив

Запорукою успіху всіх напрямів бізнесу АСНОВА ХОЛДИНГ є орієнтир на досягнення лідерських позицій в своїй області. Ми прагнемо до того, щоб приносити максимальну користь суспільству і державі. Ці цілі стають реальними завдяки зусиллям і старанням фахівців, які є експертами в своїй області, володіють унікальним досвідом і знаннями.

Основою для стійкого розвитку холдингу є баланс між інтересами Компанії і очікуваннями її співробітників. Тільки особистими стараннями кожного співробітника і зусиллями всього колективу холдингу в цілому нам вдається досягати поставлених цілей.

Кар'єра

Підприємства холдингу розвиваються завдяки безперервно зростаючому рівню професіоналізму співробітників. Навчання співробітників, підвищення їх кваліфікації - одне з пріоритетних умов побудови бізнесу.

Розвиток та просування співробітників в компаніях холдингу здійснюється відповідно до результатів їх праці і потребам організації. Переважна більшість керівників структурних підрозділів холдингу - від менеджера до генерального директора зробили кар'єру, працюючи в Компанії.

Умови праці

Всі компанії холдингу працюють з дотримання норм законодавства - як на рівні здійснення економічної діяльності, так і на рівні відносин із співробітниками.

  • демократичний стиль управління, заснований на повазі особистості та відкритості;
  • добровільність прийняття рішень і зобов'язань;
  • дружня ділова атмосфера в колективі, гармонія інтересів усіх категорій персоналу і компанії;
  • ергономічні робочі місця.

Керівництво холдингу зацікавлене в довгострокових відносинах зі своїми співробітниками і готове завжди йти назустріч побажанням і потребам свого персоналу. Зберегти і примножити кадровий потенціал - пріоритетне завдання кадрової політики холдингу.

Підвищення добробуту, турбота про професійний ріст, здоров'я персоналу - основа процвітання компанії. Холдинг пишається своїми кадрами, так само як і вони можуть пишатися місцем своєї роботи.