Понад 20 років в Україні

На головну > Компанія

КОМПАНІЯ

Діяльність холдингу почалась в 1992 році з оптово-роздрібного продажу товарів повсякденного попиту. На сьогоднішній день підприємства холдингу працюють в сферах дистрибуції, логістики, роздрібної торгівлі, нерухомості на території Центральної, Західної та Східної України. Стабільну роботу забезпечують понад 5 500 співробітників.

Дистрибуція

У напрямку непродуктової дистрибуції працюють компанії САВСЕРВІС СТОЛИЦЯ, САВСЕРВІС КАРПАТИ, САВСЕРВІС СХІД. Основним партнером холдингу є найбільший виробник товарів FMCG-групи – компанія Procter&Gamble.

Напрямок дистрибуції продуктів харчування розвиває компанія САВСЕРВІС-МОВА.
Окремий напрямок дистрибуції парфюмерно-косметичної продукції представляє компанія С.О.Т.Бі.

Логістика

З 2001 року ми працюємо в сфері надання логістичних послуг. Наша логістична компанія стала частиною міжнародної групи компаній EKOL LOGISTICS.
ЕКОЛЬ ЛОГІСТІКС надає повний спектр логістичних послуг високої якості. Компанія сертифікована на відповідність міжнародним стандартам ISO 9001:2008, ISO 14001:2004, OHSAS 18001:2007.

Роздрібні продажі

Напрямок розвиває компанія ТС ПЛЮС.

Бізнес представлено мережею виномаркетів Wine Time на території Західної та Центральної України.

До 2010 року до складу холдингу входила торговельна мережа ДЦ.

Інформаційні технології

Компанія АЙПІЛЕНД спеціалізується на розробці IT-сервісів для системного управління брендом та продажами FMCG виробників.

Нерухомість

Офісно-складський комплекс ЕСМА надає в оренду приміщення, забезпечуючи їх обслуговування і охорону.

Інтернет-торгівля

Інтернет-магазин Wine Time  пропонує своїм покупцям продукти харчування, напої та товари для дому від кращих виробників Італії, Іспанії, Франції, Чилі, Португалії, Німеччини, Шотландії, Австралії та інших країн.


Динамічно розвиваючись та досягаючи лідируючих позицій на ринку, всі бізнес-напрямки АСНОВА ХОЛДИНГ прагнуть бути максимально корисними своїм партнерам, споживачам та суспільству в цілому. Ми відкриті до співпраці в кожному з напрямків діяльності компаній АСНОВА ХОЛДИНГ. Ми орієнтуємо бізнес холдингу на міжнародні стандарти якості, щоб мати можливість представляти Україну на світовому ринку цивілізованою європейською державою.