Понад 20 років в Україні

Компанія АЙПИЛЕНД (IPLAND)

IPLAND - українська сервісна IT компанія.  Сервісна компанія означає, що ми створюємо IT-сервіси (програмне забезпечення) для автоматизації процесів бізнесу та надаємо повний цикл послуг з їх використання: запуск, навчання, адміністрування, розвиток і автоматизацію процесів замовника, технічну підтримку та консультації бізнес-аналітиків. Наша основна спеціалізація — підвищення ефективності бізнес-процесів: від виробників та дистриб'юторів до роздрібних мереж в галузі FMCG, побутових товарів, електроніки, фармацевтики.

Щоденно понад 8 000 співробітників більш ніж 75 найбільших компаній, таких як Nestle, PepsiCo, Ferrero, Good Wine, Nemiroff, SAVService, Bon Boisson, Бель Шостка тощо, використовують наші сервіси для підвищення ефективності своїх компаній. Ми живемо одним життям з нашими клієнтами: постійно навчаємося, виїжджаючи «у поля», збираємо зворотній зв'язок та спільно розробляємо рішення бізнес-задач, виходячи за рамки IT.

 

IPLAND тісно співпрацює з найкращими бізнес-школами в якості учнів та викладачів: Києво-Могилянської бізнес-школою [kmbs], Школою практичного маркетингу [SLM], Scrum Ukraine.

 

GOLD Partner Microsoft; Premier Partner Cisco. Ми неодноразово отримували звання «Партнер року» від Cisco та Microsoft в різних номінаціях. 2017 та 2018 року стали партнером року Microsoft як найкращий розробник ІТ-сервісів на базі рішень Microsoft.

Компетенції компанії:

  • Стандартизація і автоматизація бізнес-процесів з глибокою експертизою FMCG ринку
  • Побудова систем аналітики
  • Створення і виведення на ринок сервісних IT-продуктів
  • Управління проектами
  • Підтримка IT-сервісів і навчання користувачів

Флагманські продукти компанії АЙПІЛЕНД – IT-сервіс управління брендом та продажами FMCG:

effie> - сервіс управління продажами в торгові мережі для виробників FMCG

 

  • Сервіс збільшує сейл-аут з полиць торговельних мереж і забезпечує високий показник ROI в трейд-маркетингових активностях.
  • Система онлайн аналітики дає можливість виробникові управляти продажами в національних торгових мережах: контролювати дотримання асортименту, термінів придатності, цін, часткою полиць, проведення трейд-маркетингових активностей в мережах і виконання інших домовленостей, що призводить до збільшення прибутку.
  • Конструктор бізнес-процесів дозволяє гнучко планувати і жорстко контролювати робочий день не тільки мерчандайзерів, але і супервайзерів, ефективно використовувати їх робочий час (в дорозі / торговій точці).

 

Абонплата без капітальних інвестицій, відмовитися можна в будь-який момент.

Контакти

Адресa: вул. М. Краснова, 27, м. Київ, 03115 Україна

Телефон: +380 44 364 88 28

Веб-сайт: www.ipland.com.ua

E-mail: effie@ipland.com.ua