Понад 20 років в Україні

BENICE

Діяльність компанії BENICE сфокусована на дистрибуції декоративної косметики та парфумерії.

BENICE є ексклюзивним дистрибутором в Україні торговельних марок «Rimmel», «Max Factor», «Bourjois», «Vivienne Sabo», «Lumene», «Sally Hansen».

Основні принципи роботи компанії:

  • Активна маркетингова політика просування торгових марок, які дістрібутіруются компанією (реклама на телебаченні та в друкованих виданнях, організація та проведення акцій, робота консультантів і т.п.).
  • Розвинені інформаційні технології і сучасна технічна база сприяють максимально оперативному обміну інформацією між регіональними представниками і центральним офісом, що дозволяє значно покращити взаємодію з клієнтами.
  • Комп'ютеризація і сучасна система обліку товарообігу дозволяє проводити детальний аналіз роботи кожної торгової точки і підвищувати її ефективність.

На базі адміністративних представництв BENICE створює консультаційні центри, які надають послуги навчання персоналу, проведення акцій в магазинах своїх Клієнтів і т.д. 

BENICE є організатором проведення тренінгів та майстер-класів із залученням відомих стилістів та візажистів Європи. Компанія постійно інвестує в програми навчання як власного персоналу, так і персоналу компаній-партнерів. 

Контакти

Адреса: вул. М. Краснова, 27, м. Київ, 03115 Україна 

Телефон: +380 44 206 22 90